slide3.jpg slide2.jpg slide1.jpg

O firmie

Zakład Ślusarski Sroka działa od 1995 roku jako firma rodzinna zajmująca się produkcją i usługami w branży metalowej w zakresie kowalskiej obróbki metalu. Produkowane przez naszą firmę wyroby cechuje wysoka jakość i znaczne walory estetyczne - nie są wykonywane seryjnie. Wytwarzamy według własnych wzorów jak również indywidualnych projektów Klienta, tak aby wiernie zrealizować Państwa wizję i oczekiwania. 

Wykonujemy ogrodzenia, bramy, furtki, balustrady i kraty zabezpieczające. Prowadzimy również prace związane z rekonstrukcją starych wyrobów ślusarsko-kowalskich a także wiele innych wyrobów np. meble ogrodowe i domowe, regały stalowe do bibliotek itp. 

Wyroby zabezpieczamy poprzez malowanie farbami specjalnymi lub proszkowymi, a na życzenie klienta mogą one zostać poddane procesowi cynkowania. Dzięki temu żelazne elementy będą odporne na warunki atmosferyczne, dłużej zachowają swój pierwotny wygląd a Państwo nie będą tracić dodatkowego czasu i pieniędzy na ich konserwację. 

Elementy ruchome takie jak bramy, furtki mogą być wyposażone w automatyczne zamykacze sterowane radiowo. Sterowania do bram to powszechnie stosowana automatyka, ułatwiająca nam codzienne korzystanie z dość ciężkich metalowych elementów. 

Każdy Klient jest u nas traktowany wyjątkowo. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy doradzić najbardziej odpowiedni dobór wzorów i form. Wszystkie wykonane przez nas produkty zainstalujemy bezpośrednio u Państwa

Z nadzieją, iż nasza oferta przypadnie Państwu do gustu zapraszamy do współpracy. 
Franciszek Sroka